Hotel Moura 3*

Hotel Moura 3*

Хотелот располага со спа центар, ресторан, парна бања, сауна, интернет, паркинг, хотелот е лоциран на 1500м од гондолата, 600м од центарот на Банско

Опис на собите: кабелска ТВ, телефон, бања, балкон

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.11.2019

 

 

Во цените е вклучено:

 • употреба на сауна, парна бања, ски гардероба, интернет, соба со игри, паркинг
 • Трокреветните соби се со балкон

 

 • Новогодишната вечера е задолжителна
 • Божиќната е задолжителна
 • Престој за миленици е дозволено: 7,5еур на ден
 • Бебешко креветче – бесплатно и на барање доколку е слободно

 

Доплати:

 • -Новогодишна вечера: 60еур возрасен, 30еур дете од 3-12,99год
 • -Божиќна вечера: 30еур возрасен, 15еур дете од 3-12,9год

 

 • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур – за престој од 4 ноќевања па нагоре
 • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур – зa престој од 1-3 ноќевања
 • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)