Контакт и локација

You are currently viewing Контакт и локација

 Филип Втори Македонски 30 (Комплекс – БЕЗИСТЕН)

+ 389 47 242 084

+ 389 75 307 973 / 075 307 983

tim-travel@hotmail.com

Работно време:

  • Пон. – Пет. 09:00 –20:00
  • Саб.: 09:00 –15:00
  • Нед.: неработен ден