Euphoria Club Hotel & Resort 4*

You are currently viewing Euphoria Club Hotel & Resort 4*

Соби: Сат Тв, сеф, телефон, фен, интернет, балкон само во апартманите, кујна.

Опис: а-ла-карт ресторан, лоби бар, винарија, ноќен клуб, паркинг, ски гардероба, СПА центар, WI-FI,затворен базен, сауна, масажа, џакузи

Локација: 3.5 км од центарот на Боровец

 

 

Во цените е вклучено:

  • Појадок, влез во Спа центарот: базен, парна бања, џакузи, сауна, интернет, превоз до гондолата и подземен паркинг.

 

  1. Попустите и промоциите можат да се комбинираат само на база ноќевање со појадок.
  2. На доплатата за полупансион не следува попуст.
  3. Минимум сместување од 3 возрасни лица во двоспалните апартмани или Вила.
  4. Бебешко креветче – бесплатно- на барање со најава.

 

ДОПЛАТИ:

  • -Доплата за ПОЛУПАНСИОН по лице на ден: 11еур возрасен, 9еур дете од 2-11,99год
  • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
  • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)