Euphoria Club Hotel & Resort 4*

You are currently viewing Euphoria Club Hotel & Resort 4*

Соби: Сат Тв, сеф, телефон, фен, интернет, балкон само во апартманите, кујна.

Опис: а-ла-карт ресторан, лоби бар, винарија, ноќен клуб, паркинг, ски гардероба, СПА центар, WI-FI,затворен базен, сауна, масажа, џакузи

Локација: 3.5 км од центарот на Боровец

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.10.2021, СО 100% УПЛАТА ДО 01.11.2021

 

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA / 4* / BOROVETC
BED AND BREAKFAST / EUR A
16.12.2021
27.12.2021
B
28.12.2021
03.01.2022
A
04.01.2022
31.01.2022
C
01.02.2022
14.02.2022
D
15.02.2022
28.02.2022
E
01.03.2022
04.04.2022
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
STUDIO
SINGLE [1ADL] 80.3 145.2 80.3 92.4 92.4 62.7
STUDIO [2ADL] 81.4 147.4 81.4 103.4 94.6 70.4
1 ADL +1 CHD (0-1,99) 80.3 145.2 80.3 92.4 92.4 62.7
1-BED ROOM APARTAMENT
APARTMENT [2ADL] 116.6 182.6 116.6 138.6 129.8 83.6
APARTMENT+EXTRA BED [1. ADL] 149.6 237.6 149.6 178.2 169.4 116.6
APARTMENT+EXTRA BED [2. ADL] 182.6 292.6 182.6 217.8 209 149.6
2 ADL +1 CHD (0-11,99) 116.6 182.6 116.6 138.6 129.8 83.6
2 ADL +2 CHD (0-1,99) (0-11,99) 116.6 182.6 116.6 138.6 129.8 83.6
2 ADL +2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 138.6 215.6 138.6 169.4 160.6 105.6
3 ADL +1 CHD (0-11,99) 149.6 237.6 149.6 178.2 169.4 116.6
2-BED ROOM APARTMENT
APARTMENT [3ADL] 214.5 313.5 214.5 290.4 234.3 151.8
APARTMENT+EXTRA BED [1. ADL] 247.5 368.5 247.5 330 273.9 184.8
APARTMENT+EXTRA BED [2. ADL] 280.5 423.5 280.5 369.6 313.5 217.8
3 ADL +1 CHD (0-11,99) 214.5 313.5 214.5 290.4 234.3 151.8
3 ADL +2 CHD (0-1,99) (0-11,99) 214.5 313.5 214.5 290.4 234.3 151.8
3 ADL +2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 236.5 346.5 236.5 321.2 265.1 173.8
4 ADL +1 CHD (0-11,99) 247.5 368.5 247.5 330 273.9 184.8
RELEASE DAYS 21//8 35//8 21//8 25//8 21//8 7//8

 

Во цените е вклучено:

  • Појадок, влез во Спа центарот: базен, парна бања, џакузи, сауна, интернет, превоз до гондолата и подземен паркинг.

 

  1. Попустите и промоциите можат да се комбинираат само на база ноќевање со појадок.
  2. На доплатата за полупансион не следува попуст.
  3. Минимум сместување од 3 возрасни лица во двоспалните апартмани или Вила.
  4. Бебешко креветче – бесплатно- на барање со најава.

 

ДОПЛАТИ:

  • -Доплата за ПОЛУПАНСИОН по лице на ден: 11еур возрасен, 9еур дете од 2-11,99год
  • -Задолжителна туристичка такса по лице на ден од 1еур
  • -Дете од 0-1,99год – не плаќа такси

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

Во соба е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)