Сарти – HOTEL APARTMANI BLUE SARTI

You are currently viewing Сарти – HOTEL APARTMANI BLUE SARTI

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за со сопствен превоз

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

(напомена: цените кој се прешкртани се цени со попуст, тие кој не се прешкртани се промо цени и на нив не подложи попуст) 

Опис на сместување

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден) .

  • Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)
  • Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)
  • 1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)
  • 1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен
  • 1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса,
  • 1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море.

ХОТЕЛ БЛУ САРТИ – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. Стд 1/2 еко 1/2 PV 1/2 ssv 1/3 еко 1/3 градина 1/3 пог.море 1/3+1 поглед улица 1/4 пог.море Коментар
21.05-28.05.2022 7 79 89 99 89 99 119 139 149 Промо цени
28.05-04.06.2022 7 109 119 129 119 129 159 179 189 Промо цени
04.06-11.06.2022 7 139 159 169 159 169 199 209 219 Промо цени
11.06-18.06.2022 7 219 249 269 249 269 289 309 319
18.06-25.06.2022 7 259 289 299 289 299 299 339 349
25.06-02.07.2022 7 309 339 359 339 359 369 399 409
02.07-09.07.2022 7 339 369 389 369 389 399 439 449
09.07-16.07.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479
16.07-23.07.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479
23.07-30.07.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479
30.07-06.08.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479
06.08-13.08.2022 7 379 399 419 399 419 439 469 479
13.08-20.08.2022 7 359 369 389 369 389 409 469 479
20.08-27.08.2022 7 309 339 329 339 329 369 399 409
27.08-03.09.2022 7 259 279 289 279 289 319 359 369
03.09-10.09.2022 7 179 189 199 189 199 219 249 259
10.09-17.09.2022 7 149 159 169 159 169 179 209 219 Промо цени
17.09-24.09.2022 7 89 99 109 99 109 119 139 149 Промо цени

Превоз

ПРЕВОЗ ПРЕМА САРТИ НЕМА ДА СЕ ОДВИВА, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* за уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 4 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)