Филип Втори Македонски 30 (Комплекс - БЕЗИСТЕН)   + 389 47 242 084   + 389 75 307 973 / 075 307 983       info@timtravel.mk

Врахос – Врахос Апартмани

Врахос – Врахос Апартмани

 Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место), сопстевен тоалет и тераса.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Продолжен -10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2019

На ПРОМО цените не следува попуст, ниту попуст за два последователни термина, првите три и последните два термина се промо цени.

Датуми Ноќевања 1/3 Studio
Од: 22-05-2019
До: 29-05-2019
7
89 eur ПРОМО
Од: 29-05-2019
До: 05-06-2019
7
119 eur ПРОМО
Од: 05-06-2019
До: 12-06-2019
7
139 eur ПРОМО
Од: 12-06-2019
До: 19-06-2019
7
199 eur
Од: 19-06-2019
До: 26-06-2019
7
269 eur
Од: 26-06-2019
До: 03-07-2019
7
279 eur
Од: 03-07-2019
До: 10-07-2019
7
331 eur
Од: 10-07-2019
До: 17-07-2019
7
375 eur
Од: 17-07-2019
До: 24-07-2019
7
410 eur
Од: 24-07-2019
До: 31-07-2019
7
410 eur
Од: 31-07-2019
До: 07-08-2019
7
410 eur
Од: 07-08-2019
До: 14-08-2019
7
410 eur
Од: 14-08-2019
До: 21-08-2019
7
380 eur
Од: 21-08-2019
До: 28-08-2019
7
350 eur
Од: 28-08-2019
До: 04-09-2019
7
280 eur
Од: 04-09-2019
До: 11-09-2019
7
210 eur
Од: 11-09-2019
До: 18-09-2019
7
159 eur
Од: 18-09-2019
До: 25-09-2019
7
110 eur ПРОМО
Од: 25-09-2019
До: 02-10-2019
7
79 eur ПРОМО

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 45€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола – 45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

 • – Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 15 Евра од редовната цена од Битола и 10еур од Скопје
 • – Деца до 1,99 години бесплатно
 • -Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

Време на поаѓање за Врахос:

 • 02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново)03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • 04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)
 • 03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола
 • 02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 h Струга (Хотел Дрим) – Трансвер до Битола
 • 02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 • * За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин (овој попуст не е важечки за промо термините)
  * попустите не може да се комбинираат,
  * Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител,
  * Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
  * Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

 

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција. Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето. Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

 

 

Повеќе...

Close Menu