Сивири – Вила Анемохади

You are currently viewing Сивири – Вила Анемохади

Вилата е лоцирана на  90 м од плажа  и 50 метри од центарот на Сивири.
Вилата располага со 1/2+2 апартмани кои се состојат од 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет  и кауч на раскопување во дневната  соба.
Сите апартмани имаат  сопствена тераса, комплетно опремена  кујна, ТВ и клима уред….
Плажа 90 метри од вилата, ситна песок

ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ  https://goo.gl/maps/HrCEcu7EAYH2

Цени за НАЕМ за 7 ноќевања

период ноќевања Апартман  1/2 + 2
05.06 – 12.06 7 169 €
12.06 – 19.06 7 199 €
19.06 – 26.06 7 239 €
26.06 – 03.07 7 319 €
03.07 – 10.07 7 359 €
10.07 – 17.07 7 419 €
17.07 – 24.07 7 449 €
24.07 – 31.07 7 469 €
31.07 – 07.08 7 469 €
07.08 – 14.08 7 469 €
14.08 – 21.08 7 449 €
21.08 – 28.08 7 429 €
28.08 – 04.09 7 319 €
04.09 – 11.09 7 199 €
11.09 – 18.09 7 159 €
18.09 – 25.09 7   89 €

 

Цените се во €, се плаќа во денари 1 € = 62 денари

Во цената Е вклучено:
7 ноќевања

Користење клима уред,
Користење безжичен интернет

Во цената НЕ Е вклучено:
Автобуски превоз

Патничко осигурување
Туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Информации, услови, попусти
Цените обележани со црвено се промо цени

На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
Сместување во собите прв ден е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите последен ден најдоцна до 10 часот (локално време)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот..
За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст
Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
Агенцијата организатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата.

Купени или резервирани аранжмани по објавени/редовни цени не може да се споредуваат со ист аранжман понуден и продаден по рани резерваци или т.н. last minute специјални понуди пред отпочнувањето на аранжманот поради: отказ од клиент, намалена цена од сопственикот или непродадена соба од контингентот) НЕ следува корекција на цената.