Лептокарија – Вила Тасула

You are currently viewing Лептокарија – Вила Тасула

Вилата се наоѓа во централниот мирниот дел на Лептокарија, на само 20 метри од песочната плажа.
Студијата се наоѓаат на приземје и прв спрат и сите се со поглед према морето.
Мал но многу убаво уреден двор пред вилата, во непосредна близина ресторани, кафетерии, маркет..
Препорака за вистински одмор…..
Во студијата: опремена мини кујна, клима уред, безжичен интернет, телевизор, балкун
Еден брачен кревет + еден единечен

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

термин ноќи 1/2 студио 1/2+1студио
28.05 – 04.06 7 79 € 99 €
04.06 – 11.06 7 109 € 129 €
11.06 – 18.06 7 129 € 149 €
18.06 – 25.06 7 159 € 169 €
25.06 – 02.07 7 189 € 199 €
02.07 – 09.07 7 219 € 239 €
09.07 – 16.07 7 239 € 259 €
16.07 – 23.07 7 259 € 279 €
23.07 – 30.07 7 279 € 299 €
30.07 – 06.08 7 279 € 299 €
06.08 – 13.08 7 279 € 299 €
13.08 – 20.08 7 279 € 299 €
20.08 – 27.08 7 269 € 279 €
27.08 – 03.09 7 249 € 259 €
03.09 – 10.09 7 199 € 219 €
10.09 – 17.09 7 169 € 189 €
17.09 – 24.09 7 119 € 139 €
24.09 – 01.10 7 89 € 99 €

 

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Едно дете до 6 години може да користи заеднички кревет, (плаќа само за превоз)
Еднокреветна соба: Кога едно лице користи двокреветно студио, има попуст од 20%.

Во ценате Е вклучено:
7 ноќевања во студио

Безжичен интернет

Во ценате НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување ( задолжително е да се има )
Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)