Hotel Topalan 2*

You are currently viewing Hotel Topalan 2*

Положба: Хотелот Topalan е лоциран во самиот центар на градот Кушадаси. Хотелот е комплетно реновиран во 2019 година, Во близина на хотелот се наоѓаат сите неопходни туристички атракции, маркети, ресторани, барови, банки, продавници за сувенири. Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.

Сместување: Хотелот Topalan располага со вкупно 40 соби. Сите соби располагаат со сопствен балкон, сопствена бања (туш или када, тоалет,фен за коса), клима уред, ТВ, телефон, бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање и појадок – шведска маса). Хотелот располага со еден ресторан на кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења . Хотелот исто така располага со еден бар.

Бесплатни услуги: користење на главниот ресторан за време на доручек, Wi-Fi конекција, паркинг, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот.

Услуги со доплата: Пијачки во баровите, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги,водени спортови.

Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, еден бар, паркинг, 24/7 рецепција, надворешен базен.

Плажа: Хотелот е оддалечен на 400 метри од градската плажа и на 2.5 километри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Водени спортови, одбојка на плажа, дестско игралиште.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 5 НОЌИ
01.06-06.06 145
06.06-11.06 145
11.06-16.06 145
16.06-21.06 145
21.06-26.06 145
26.06-01.07 145
01.07-06.07 155
06.07-11.07 155
11.07-16.07 155
16.07-21.07 155
21.07-26.07 155
26.07-31.07 155
31.07-05.08 155
05.08-10.08 155
10.08-15.08 155
15.08-20.08 155
20.08-25.08 155
25.08-30.08 155
30.08-04.09 149
04.09-09.09 145
09.09-14.09 145
14.09-19.09 145
19.09-24.09 145
24.09-29.09 145

 

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 247
06.06 -16.06 247
11.06 -21.06 247
16.06-26.06 247
21.06 -01.07 247
26.06 -06.07 260
01.07 -11.07 273
06.07 -16.07 273
11.07 -21.07 273
16.07 -26.07 273
21.07 -31.07 273
26.07 -05.08 273
31.07 -10.08 273
05.08 -15.08 273
10.08 -20.08 273
15.08 -25.08 273
20.08 -30.08 273
25.08 -04.09 266
30.08 -09.09 253
04.09 -14.09 247
09.09 -19.09 247
14.09 -24.09 247
19.09 -29.09 247