Hotel Ozka 2*

Hotel Ozka 2*

9Хотел Ozka ** е лоциран на околу 500м . од центарот на градот и на околу 500м. oд градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби, базен, отворен ресторан покрај базенот, лоби бар, ТВ соба, wi-fi, лифт, сеф на рецепција. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, фен,балкон, ТВ, Wi-Fi.

За рана уплата до:

31.01.2020 | 15% Попуст

29.02.2020 | 10% Попуст

31.03.2020 | 5% Попуст

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06

159€

11.07-21.07

219 €

20.08-30.08

219 €

06.06-16.06

159€

16.07-26-07

219 €

25.08-04.09

209 €

11.06-21.06

169€

21.07-31.07

219 €

30.08-09.09

209 €

16.06-26.06

169 €

26.07-05.08

219 €

04.09-14.09

189 €

21.06-01.07

179 €

31.07-10.08

219 €

09.09-19.09

179 €

26.06-06.07

199€

05.08-15.08

219 €

14.09-24.09

179 €

01.07-11.07

209€

10.08-20.08

219 €

19.09-29.09

179 €

06.07-16.07

209 €

15.08-25.08

219 €

23.09-04.10

179 €

 

Во цената е вклучено 10 ,9 и 7 ноќевања со појадок (BB) , клима и превоз. 
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст. 
 Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 
Напомена: Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот спроти хотелот Холидеј Ин.

 

Организирани трансфери од :
Битола – спортска сала 09 :00 ч
Прилеп-бензиска пумпа Лук Оил 09:30 ч
Кавадарци – гранична полиција 10:30 ч
Напомена : трансферите од наведените градови се вклучени во цената .