Hotel Blue Sea 3*+

Hotel Blue Sea 3*+

Хотел  Blue Sea ***+ е лоциран на 2 мин. пешачење од најпознатата плажа Ladies Beach и на  3км одалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 50 соби, ресторан, ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција, wi-fi, градина, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, ТВ, и Wi-Fi.

Термини цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06-11.06

262 €

11.07-21.07

350 €

20.08-30.08

350 €

06.06-16.06

262 €

16.07-26-07

350 €

25.08-04.09

326 €

11.06-21.06 272 € 21.07-31.07

350 €

30.08-09.09

326 €

16.06-26.06

272 €

26.07-05.08

350 €

04.09-14.09

319€

21.06-01.07

309 €

31.07-10.08

350 €

09.09-19.09

319€

26.06-06.07

319 €

05.08-15.08

350 €

14.09-24.09

319€

01.07-11.07

350 €

10.08-20.08

350 €

19.09-29.09

319€

06.07-16.07

350 €

15.08-25.08

350 €

23.09-04.10

319€

 

Во цената е вклучено 10 ноќевања со појадок  и вечерa (HB) , клима и превоз. 
Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
 Климата во цената е вклучена од 01.07.2019- 31.08.2019
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден. 
Напомена: Термините во табелите се одесуваат на термин за сместување во хотел
Поаѓањето е еден ден претходно , во 10 часот од паркингот спроти хотелот  Холидеј Ин.

 

Организирани трансфери од :
Битола – спортска сала 09 :00 ч
Прилеп-бензиска пумпа Лук Оил 09:30 ч
Кавадарци – гранична полиција 10:30 ч
Напомена : трансферите од наведените градови се вклучени во цената .