Ханиоти – Вила Панорама

Ханиоти – Вила Панорама

Вила Панорама е нов објект на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа околу 7 мин. Вилата располага со едноспални апартмани а сите соби нудат прекрасен панорамски поглед на градот и морето. Сите апартмани имаат тераси, клима уред (вклучен во цената), WiFi интернет, телевизор и паркинг во непосредна близина. Вилата е идеален избор за оние кои сакаат мирен одмор надвор од секојдневниот метеж, а сепак блиску до центарот и плажа.

ЛОКАЦИЈА НА ОБЈЕКТОТ   https://goo.gl/maps/3vBskdfXRJk

 

Цените се изразени по студио за 7 ноќевања без попуст во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1еур=61,8мкд

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.12.2019

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2020

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2020

 • На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, истите се резервираат со 30% аконтација.
 • Првите два и последните два термина се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст
ВИЛА ПАНОРАМА – ХАНИОТИ
ЦЕНА ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќевање 1/4 апартман Коментар
24.05-31.05.2020 7 89 Промо цена
31.05-07.06.2020 7 109 Промо цена
07.06-14.06.2020 7 169
14.06-21.06.2020 7 249
21.06-28.06.2020 7 299
28.06-05.07.2020 7 339
05.07-12.07.2020 7 359
12.07-19.07.2020 7 389
19.07-26.07.2020 7 439
26.07-02.08.2020 7 439
02.08-09.08.2020 7 439
09.08-16.08.2020 7 439
16.08-23.08.2020 7 419
23.08-30.08.2020 7 389
30.08-06.09.2020 7 269
06.09-13.09.2020 7 209
13.09-20.09.2020 7 149 Промо цена
20.09-27.09.2020 7 119 Промо цена
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Во цената не е вклучен превоз.

Повратен превоз до Ханиоти чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (секоја Недела)

 • Скопје (Дрводекор) – 35еур по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 40еур по лице
 • Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 40еур по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35еур по лице
 • Удово (бензинска пумпа Удово) – 35еур по лице
 • Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • Битола – Автобуска станица Транскоп – на перон – 30еур по лице
 • Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола – 30еур по лице
 • Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола – 35еур по лице
 • Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 35еур
 • Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 35еур по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 30еур по лице

Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена за Скопје и 15еур за Битола и Прилеп

Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Возрасно лице над 63год – 10еур попуст

 • Минимум 1 ден пред поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција
 • Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 мин пред поаѓањето
 • Поради густиот сообраќај во текот на летната сезона можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.