Јерисос – Вила ,,Evgenia”

You are currently viewing Јерисос – Вила ,,Evgenia”

Вилата Evgenia се наоѓа на само 20 метри од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос. Апартманите се наоѓаат на прв и на втор спрат од вилата, сите се комплетно нови, прва година се во употреба и имаат целосно нов мебел. Сите  имаат комплетно опремени кујни со електрични шпорети со рерни и фрижидери со одделни комори за замрзнување, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената (петкреветните дуплекс апартмани имаат телевизори и клими во секоја спална соба). Сите сместувачки капацитети имаат по две тераси со поглед во дворот на вилата или со поглед на улица. Постелнината и крпите се менуваат еднаш во текот на десет дена. Затоплувањето на водата во целата вила е со сончеви колектори, а вилата е покриена со безжичен интернет. Агенцијата како организатор на патувањето не може да влијае на капацитетот и периодите со топла вода во вилата, ниту да биде одговорна за квалитетот на интернет конекцијата. Во непосредна близина на вилата има простор за паркирање на возила. Во вилата е забрането внесување на домашни миленичиња.

 Напомена: Апартманите се комплетно нови и ќе бидат прва сезона во употреба. 

Локација на објектот

https://goo.gl/maps/Avuq7D1LmKfRQGiu7

Вила „Evgenia” – Јерисос
Термин: Ноќевања: 1/2+2 апартман 1/5 апартман дуплекс
26.0505.06.2021 10 250 (15.500 ден.) X
05.0615.06.2021 10 300 (18.600 ден.) 400 (24.800 ден.)
15.06-25.06.2021 10 400 (24.800 ден.) 500 (31.000 ден.)
25.06-05.07.2021 10 450 (27.900 ден.) 600 (37.200 ден.)
05.07-15.07.2021 10 500 (31.000 ден.) 650 (40.300 ден.)
15.07-25.07.2021 10 550 (34.100 ден.) 700 (43.400 ден.)
25.07-04.08.2021 10 550 (34.100 ден.) 700 (43.400 ден.)
04.08-14.08.2021 10 550 (34.100 ден.) 700 (43.400 ден.)
14.08-24.08.2021 10 550 (34.100 ден.) X
*14.08-23.08.2021* *9* X 630 (39.060 ден.)
24.08-03.09.2021 10 500 (31.000 ден.) X
03.0913.09.2021 10 400 (24.800 ден.) 500 (31.000 ден.)
13.09-23.09.2021 10 300 (18.600 ден.) 400 (24.800 ден.)

 

  •   Цените  во табелата се однесуваат за наем на цело студио за 10 ноќевања без вклучен превоз
  • – Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети  
  • – Сместувањето е првиот ден после 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 09.00 часот по локално време
  • – Доплата за туристичка такса во Грција-0,50 евра по соба од ден (се плаќа во агенцијата)
  • – Плаќањето на аранжманите е исклучиво во денарска противвредност по курс  62 денари!