Сарти – Вила Евангелија

You are currently viewing Сарти – Вила Евангелија

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата.

Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет – WI-FI, сопствена кујна и тоалет, тераса, клима (5еур доплата на ден – се плаќа во Вилата).

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба. Организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
  • -Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) . 
  • *за оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Удобности

  • Клима
  • WI-FI
  • Кујна
  • TV

 

Датуми 1/3gv 1/3ssv
20.05.2023 – 27.05.2023
27.05.2023 – 03.06.2023
03.06.2023 – 10.06.2023
10.06.2023 – 17.06.2023
17.06.2023 – 24.06.2023
24.06.2023 – 01.07.2023
01.07.2023 – 08.07.2023
08.07.2023 – 15.07.2023
15.07.2023 – 22.07.2023
22.07.2023 – 29.07.2023
29.07.2023 – 05.08.2023
05.08.2023 – 12.08.2023
12.08.2023 – 19.08.2023
19.08.2023 – 26.08.2023
26.08.2023 – 02.09.2023
02.09.2023 – 09.09.2023
09.09.2023 – 16.09.2023
16.09.2023 – 23.09.2023
23.09.2023 – 30.09.2023